Bu Bayram Online Bağış Yapın

Bayramlar, tüm aile fertleri ve sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz; sevginin her zamankinden daha fazla hissedildiği özel günlerdir. Manevi duyguların her zamankinden daha yoğun yaşandığı bayramlarda, paylaşmak da her zamankinden daha fazla önem kazanır.

Paylaşmanın önemine inanıyor, sevdiklerinizin yanı sıra ihtiyaç sahipleri, kendini savunamayacak durumda olanlar, doğa ve hayvanlar için de paylaşmak gerektiğini düşünüyorsanız; bu bayramda sizi bağış yapmaya davet ediyoruz.

Farklı konularda hizmet veren vakıflar ve gönüllü organizasyonlar arasından en çok desteklemek istediğiniz konuyu bulduktan sonra, yapacağınız bağışlarla bayram sevincinizin bir kat daha artacağına eminiz.

LÖSEV – Lsv Dükkan

Lösemili Çocuklar Vakfı LÖSEV; lösemili ve kanserli çocukların tedavisini ücretsiz olarak üstlenen ve sağlık ve eğitim başta olmak üzere temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışan bir vakıf. Kanserli ve lösemili çocukların yanı sıra, anneleri için de, dikiş, el sanatları, seramik gibi mesleki eğitim kursları ve atölyeler düzenleyen LÖSEV’in kurduğu LSV Dükkan’da; üreten anne ve çocukların el emeği göz nuru ürünlerine ulaşabilir, değerli hediyelerle sevdiklerinizi, bağışlarınızla çocukların yüzünü güldürebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Lsv Dükkan’ı ziyaret edin.

WWF-Türkiye  – Evlat Edinin

WWF-Türkiye; dünyanın en büyük doğa koruma kuruluşlarından olan WWF’in uluslararası ağının bir parçası. Dünyanın biyolojik çeşitliliğini korumak ve insanın doğayla uyum içinde yaşadığı bir geleceğin kurulmasına katkıda bulunmak için çalışan WWF-Türkiye; nesli tükenmekte olan hayvanlar için de çalışmalar yürütüyor.

WWF-Türkiye’nin, nesli tehlike altında olan türleri korumak için yaptığı çalışmalara destek olmak için; bir saz kedisi, deniz kaplumbağası, orfoz, turna veya yunus evlat edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi için WWF-Türkiye’yi ziyaret edin.

TEMA – Fidan Bağışı

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı TEMA; 1992 yılından beri, toprağın ve doğal varlıkların korunması için çalışıyor.

Doğal kaynakların hızla tükenmekte olduğu günümüzde; hem kendiniz hem de sevdikleriniz için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri ağaç dikmek ve yeşil alanların korunmasına katkıda bulunmak. Nasıl yaparım diyorsanız; özel günlerinizde isterseniz kendi adınıza, isterseniz de sevdiklerinizin adına fidan bağışı yapabilir; sürdürülebilir yaşama katkıda bulunabilirsiniz.

Detaylı bilgi için TEMA Vakfı’nı ziyaret edin.

Bu Bayram Online Bağış Yapın

| Genel, Güncel | 0 yorum
Yazar Hakkında
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>