1938 yılında Denizli’nin Babadağ ilçesinde kurulan Hacı Şerif, 77 yıldır Denizli’de ve 16 şubeyle ülkemizin farklı şehirlerinde hizmet vermekte olan bir markadır. Hacı Şerif’i markalaştıran unsur ise, lezzetiyle ün salmış helvası, çikolatası ve meyve tatlılarıdır. Kaliteyi özenle harmanlayıp üretime devam eden ve bugünlere kadar gelen Hacı Şerif’in arkasında birbirine sıkı bağlarla olan bir aile var.

Siz de bu ailenin içinde yer almak ve Hacı Şerif ile hayatınıza renk katmak isterseniz, Hacı Şerif’in ün salmış lezzetleriyle tanışın. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hacı Şerif, sizleri tadına doyulmaz bir lezzet şölenine davet ediyor.

Lokum

Bütün dünyanın yakından tanıdığı bir lezzet olan Turkish Delight yani lokum, Hacı Şerif ayrıcalığı ile ayrı bir lezzete kavuştu. Farklı meyve aromalarıyla ve kuruyemişlerle taçlandırılan lokumları, kahvenin yanında, bayramlarda, özel günlerde ve tatlıya ihtiyacınız olan her anda keyifle tüketebilirsiniz.

Kişiye Özel Çikolata

Türkiye’nin en iyi çikolata üreticilerinden biri olan Hacı Şerif, kişiye özel ürettiği çikolatalarla seviyeyi daha da yukarıya taşıdı ve farklı tasarımlarla çikolatanın klasik lezzetini bir araya getirdi. Özellikle kız isteme, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu kişiye özel çikolatalar hem çok anlamlı hem de çok lezzetli!

Meyve Tatlıları

Çileğin, ayvanın reçeli olur da; incirin, patlıcanın tatlısı olmaz mı hiç? Hacı Şerif mevsimin meyve ve sebzelerini dalından koparıp daha tatlı hale getirdi ve ortaya enfes meyve tatlıları çıktı. Özellikle kahvaltıda reçel gibi tüketebileceğiniz bu tatlar, ‘’Hacı Şerif Lezzetleri’’nin olmazsa olmazı.

Helva

Bundan 77 sene önce irmik helvasıyla markalaşmaya başlayan Hacı Şerif, 77 yıldır aynı lezzeti koruyor ve müşterilerine özellikle yaz aylarında içlerini serinletecek irmik helvası-dondurma ikilisini sunuyor. Yolunuz bir gün Hacı Şerif’in önünden geçerse ya da Hacı Şerif’in e-ticaret sitesini ziyaret etmek isterseniz, dondurmalı irmik helvası aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Şerbetli Tatlı

Genellikle bayramlarda tercih edilen şerbetli tatlılar, Hacı Şerif lezzet zincirinin en kuvvetli halkalarından biri. Tadıyla büyüleyen bu tatlılar, hem bayramlarda hem de diğer günlerde sofranızın lezzetine lezzet katacak.

Ayrıca diğer ürünlerimizi incelemek ve sipariş vermek için Hacı Şerif‘i ziyaret edebilirsiniz.

Denizli’den Çıkıp Tüm Ülkeye Ün Salmış Hacı Şerif Lezzetleri

| Blog, Güncel | 0 yorum
Yazar Hakkında
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>